.

Славини чешми за туширање за вентил за миксер за вода за туширање во бања со хардвер мијалник за бања монтиран на ѕид допрете ја славината За Туширање Со Една рачка

Славини чешми за туширање за вентил за миксер за вода за туширање во бања со хардвер мијалник за бања монтиран на ѕид допрете

DEN 534.40

Стока
Достапно е за нарачката

Чешми Главното тело е изработено од дебел месинг, јадро на керамички вентили, рачка за топол и ладен прекинувач, дебел бакарен интерфејс, украсен капак од нерѓосувачки челик. Растојанието помеѓу центарот на славината е 15 см, а прилагодливото растојание на дупката на ротирачката рака е 13,5~16 см. Излез на вода г1/2, погоден за сите стандардни интерфејси. Повеќеслојна галванизација, антикорозија, анти- ' рѓа, анти-избледување, анти-истекување, отпорна на експлозија, анти-оксидација, лесна за чистење, не е лесна за деформација, отпорност на висока температура. Погоден за бања, када, комерцијална употреба, декорација, тоалет, кој се користи за поврзување на инстант бојлер или централно снабдување со топла вода. Име на производ : тапа за бања материјал : Месинг : керамички калем интерфејс : Г1/2соодветно растојание : 13,5~16цмакс : 2 украсни навлаки од нерѓосувачки челик, 2 вртливи краци, 2 подлошки метод на инсталација : технологија на монтирање на ѕид : галванизација тип на контрола на топла и ладна вода : двојна контрола со една рачка бања карактеристики : 1. Антикорозивен, не е лесен за ' рѓа, против избледување, против истекување, отпорен на експлозија, антиоксидација, лесен за чистење, не е лесен за деформација.

Особините