.

ГДД Тегови Тегови, Тегови Од Неопренови, Не Го Повредуваат Подот, Што Се Користи За Машка Домашна Фитнес Опрема, Мускули На Раката За Обука На Мрена

ГДД Тегови Тегови, Тегови Од Неопренови, Не Го Повредуваат Подот, Што Се Користи За Машка Домашна Фитнес Опрема, Мускули На Раката

DEN 454.40

Стока
Достапно е за нарачката

●Гумениот слој, исто така, помага да се заштити подот и овозможува противтежата да се користи во затворени простории и на отворено Нашата единствена тежина е мала, така што можете да ја вклучите во која било програма за фитнес или тренинг за сила. Тие безбедно се чуваат таму каде што сте ги оставиле за да обезбедат безбедна средина за вежбање. Е лесно да се соберат. Вклучувајќи скали. Вклучени се и лесни за употреба алатки за склопување. ● Идеален за целокупно здравје, рамнотежа, управување со телесната тежина, аеробни вежби, губење на тежината, јога и тренинг за сила. Нашиот прилагодлив комплет гира со конектор за гира може да ви помогне брзо и лесно да се префрлате помеѓу вежби со гира и мрена.карактеристика100% сосема нов и квалитетен.Количина : 2 единечна тежина : 5 КГ*2/11ЛБ*2, 7,5 КГ*2/16, 5 ФУНТИ*2, 10 КГ*2/22ЛБ*2 применливи сценарија : домашна фитнес, фитнес клуб.Ништо не е подобро од тегови-Подобрување на кардиоваскуларното здравје-Зголемување на мускулната маса-Согорување калории со зголемување на отчукувањата на срцето-Зголемување на густината на коските и намалување на ризикот од фрактура-Подобрување на издржливоста на мускулите1.

Особините