.

Амосфун Свадба Гостин Книга Алтернативи Свадба Гостин Книга Кристално Вилинско Коњче Присуство Потпис Регистрирај Книга Свадба Партија Материјали Свадба Гостин

Амосфун Свадба Гостин Книга Алтернативи Свадба Гостин Книга Кристално Вилинско Коњче Присуство Потпис Регистрирај Книга Свадба Партија

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајнот на кристално и вилинско коњче е елегантен и убав Создавање елегантна и романтична средина за свадбена забава. Одлично за декорација на свадба и свршувачка. Оваа книга за гости, книга за знаци за гости може да бидете сигурни дека присуството на гости, а исто така можете да ја споделите вашата книга за гости за венчавки со вашето семејство. Изработен од висококвалитетен материјал за ткаенина, практичен и издржлив. Описоваа книга за гости е изработена од висококвалитетни ткаенини, совршен украс на свадбена веселба. Создавање топла и романтична средина за вашата свадбена забава. Одлично за декорација на свадбена забава. Можете исто така да ја споделите вашата книга за гости на свадбата со вашето семејство.Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Крпа.- Големина : Околу 25х16х2см.- Изработен од висококвалитетен платнен материјал, практичен и издржлив.

Особините