.

Икасус Случај за iPhone 12 Pro Max Покритие, Блинг Дијаманти Сјајот Втиснување Мандала Був Стп Кожа Пати Паричник Флип Штанд Заштитен Случај Капак + Прашина приклучок &зас?

Икасус Случај за iPhone 12 Pro Max Покритие, Блинг Дијаманти Сјајот Втиснување Мандала Був Стп Кожа Пати Паричник Флип Штанд Заштитен Случај

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилен Модел : i Phone 12 Pro Max 5 Дизајнер Стп Кожен Капак За вашиот мобилен телефон со Мека Внатрешна Обвивка за Да Ви Помогне Да го Заштитите Екранот од Прашина и Гребнатини. Вграден Штанд : Погоден За Читање,Гледање Филмови, Играње Игри И Прелистување На Интернет. Исечете го за Лесен Пристап до Звучници,Копчиња За Јачина на Звук,Порта За Полнач,Камера и Копче За Почеток. Пакет : 1*i Phone 12 Про макс случај. Опис : Iphone 12 Pro Max Случај,i Phone 12 Pro Max Покритие,Ikasus Bling Дијаманти Сјај 3d Олеснување Врежана Хена Мандала Цветни Був Шема Премиум Стп Кожа Пати Паричник Торбичка Паричник Флип Штанд Заштитен Случај Капак Со Був Прашина Приклучок И Игла за i Phone 12 Pro Max,Злато Компатибилен Модел : i Phone 12 Pro Max 5.8 инчен 2019 изработена од Висококвалитетна Стп Кожа која е безбедна и заштитна,Мала Тежина што одговара на вашиот телефон совршено хуманизираниот Дизајн Го Прави Нашиот Случај Покорисен,Можете Да Пристапите До Сите Копчиња Со Куќиштето,А Големината Ви Е Удобна За Фаќање.

Особините