.

Чиста стаклена диспензерот за сапун со хромирана метална пумпа - широко стакло шише со стакло 16oz вклучува заштитник на дното и броењето на бродот.

Чиста стаклена диспензерот за сапун со хромирана метална пумпа - широко стакло шише со стакло 16oz вклучува заштитник на дното и броењето

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Елегантен дизајн : Овој диспензер за сапун е изработен од чисто стакло и има сјајна хромирана пумпа, што додава допир на елеганција на суетата на вашата бања, кујната на кујната или која било просторија во вашиот дом Широко шише со уста : шишето 16oz има широка уста, со што е лесно да се надополнува со омилениот лосион за рака или тело, сапун за садови или кој било течен сапун по ваш избор. Метална пумпа : Полираната пумпа од не'рѓосувачки метал е издржлива и долготрајна, осигурувајќи дека можете да го користите овој диспензер за наредните години. Лесно полнење : Пумпата одврзува од шишето, со што е лесно да се надополнува без никаква хаос или врева. Едноставно истурете го вашиот течен сапун по избор во шишето и зашрафете ја пумпата назад. Разновидна употреба : Овој диспензер може да се користи за најразлични цели, вклучувајќи лосион за рака или тело, сапун за садови или кој било течен сапун што го сакате. Не-лизгачки силиконски прицврстувач : Диспензерот доаѓа со силиконски костер што не се лизга, кој го одржува на место и ги штити вашите countertops од гребнатини и оштетување на водата. Не е компатибилен со сапун за пенење : Овој диспензер не е компатибилен со сапун за пенење, бидејќи нема механизам за пенење. Елегантен дизајн : Овој диспензер за сапун е изработен од чисто стакло и има сјајна хромирана пумпа, што додава допир на елеганција на суетата на вашата бања, кујната на кујната или која било просторија во вашиот дом. Широко шише со уста : шишето 16oz има широка уста, со што е лесно да се надополнува со омилениот лосион за рака или тело, сапун за садови или кој било течен сапун по ваш избор. Метална пумпа : Полираната пумпа од не'рѓосувачки метал е издржлива и долготрајна, осигурувајќи дека можете да го користите овој диспензер за наредните години. Лесно полнење : Пумпата одврзува од шишето, со што е лесно да се надополнува без никаква хаос или врева. Едноставно истурете го вашиот течен сапун по избор во шишето и зашрафете ја пумпата назад. Разновидна употреба : Овој диспензер може да се користи за најразлични цели, вклучувајќи лосион за рака или тело, сапун за садови или кој било течен сапун што го сакате. Не-лизгачки силиконски прицврстувач : Диспензерот доаѓа со силиконски костер што не се лизга, кој го одржува на место и ги штити вашите countertops од гребнатини и оштетување на водата. Не е компатибилен со сапун за пенење : Овој диспензер не е компатибилен со сапун за пенење, бидејќи нема механизам за пенење.

Особините