.

Врвни Ленти За Глава За Жени 6 Пакувања Широки Обични Ленти ЗА Глава АОПРИ Бисерни Ленти За Коса За Женска Коса Широки Турбани Ленти За Глава Модни Еластични Додато?

Врвни Ленти За Глава За Жени 6 Пакувања Широки Обични Ленти ЗА Глава АОПРИ Бисерни Ленти За Коса За Женска Коса Широки Турбани Ленти За

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Една Големина Одговара На сите : лентите ЗА глава НА ЈАЗОЛОТ АОПРИ за жени е стил на половина отворање, одговара на сите големини со прилагодување на големината на отворот на лентата за коса Префектен Материјал : Изработен од пластично парче еластичност и ткаенина од шифон што дише, еластична лента за грб за лесно вклопување додека ткаенината се вкрстува напред за да создаде симпатичен стил со јазли. Пакет Вклучувајќи : 6 бои заврзани ленти за коса за жени, тие се модни и шармантни ленти за глава за жени. Широка Примена : Погодна внатрешна и надворешна, забава танчерка одење оди шопинг клуб јога трчање, удобно и не е лесно да се лизне. Различни Стилови На Колокација : не Само долга или кратка коса, Кадрава коса или права коса, туку и фризура со плетенка, фризура со ниска опашка, фризура со висока опашка, оваа лента за глава на ЈАЗОЛОТ АОПРИ за жени е совршена за сите потреби за стил на коса.

Особините