.

Куменг ЖЕНСКИ 50-ТИ Гроздобер Тул Кошула Половина Лизгање Туту Долна облека 27

Куменг ЖЕНСКИ 50-ТИ Гроздобер Тул Кошула Половина Лизгање Туту Долна облека 27

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% Полиестер Миење Раце Само. € Карактеристики : Кошулата се состои од 3 слоја, два слоја И ТРИСТЕПЕНА ОРГАНИКА со многу собирачи за да ја задржи формата на фустанот,плус Еден Слој постава за да спречи гребење на нежна чувствителна кожа.Еластична Линија На Половината, Четири Големини. Големина : 5 Големини(S,M,L,XL,XXL).Ве молиме внимателно прочитајте ја сликата на нашата табела со големини (Не Табелата Со Големини). Линијата на половината : € S : прибл. 23,62"-35,43" (60 см-90 см). 26 "-39,4" (66см-100см). 27,6"-43,3" (70см-110см).+Должина на кошулата (половината до полите) : прибл. ® Долната Здолниште во стилот на 1950-тите е совршена придружба за носење под рокенрол/фустан во стилот на 50-тите/фустан За Деверуша/Матурска облека/фустан Со Рокабили/ ФЕНСИ фустан или може да се носи сам како здолниште.Идеален за гроздобер фустани од 50-тите, фенси фустан или фустан до колена на невести/деверуша. +БОЈА : Црна/ Бела/ Слонова Коска/ Црвена/ Жолта/ Сина/ Морнарица/ Сива/ Виолетова Црвена/ Розова / Зелена/ Розова Црвена/ Портокалова/ Небесно Сина. + Нега За Перење : Само Миење Раце. Не Користете Машинско Перење. Ладно Перење со температура под 30 часот æ.Линија Сува во Сенка.Пареа Железо на тивок оган. Доколку има некаков предлог или прашање за оваа кошула, слободно контактирајте не! ние сме секогаш на ваша услуга!!. Qumeng женски 50-ти гроздобер Рокабили Кошула 25 " Должина Нето Долна Кошула Полу Лизгање Карактеристики : Удобна ткаенина. Кошулата се состои од 3 слоја, два слоја И ТРИСТЕПЕНА ОРГАНИКА со многу собирачи за да ја задржи формата на фустанот,плус Еден Слој постава за да спречи гребење на нежна чувствителна кожа.Еластична Линија На Половината, Четири Големини. Тоа е многу убава кога ќе ротираат во танцување. Можете да носите и во секојдневниот живот или забава како кошула. Оваа кошула е мека и совршена за а-линија или која било друга венчаница. Тоа ќе направи вашата венчаница да изгледа повеќе меки и убави. На повеќето венчаници им треба кошула одоздола за да ја задржат својата форма. Големина : 5 Големини(S,M,L,XL,XXL). +Должина на кошулата (половината до полите) : прибл.

Особините