.

32 Еез Црвено-Бело Хавајски Леис Цвет Леис Луау Украси За Забави Тропски Хавајски Цвеќиња Ѓердан Венци Од Венци За Летен Одмор Роденден На Плажа Луау Алоха Резерви З

32 Еез Црвено-Бело Хавајски Леис Цвет Леис Луау Украси За Забави Тропски Хавајски Цвеќиња Ѓердан Венци Од Венци За Летен Одмор Роденден На

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Тропски Украси За Забави : ќе добиете 32 парчиња хавајски ѓердан во црвено-бели бои, изгледот е прекрасен и убав, количината е доволна за да ги задоволи вашите потреби и да додаде повеќе шарм на вашата забава, користејќи ги како украси ќе создаде повеќе тропска атмосфера жестока Безбедни и Практични : изработени од квалитетна полиестерска ткаенина и фина изработка, залихите за забави во луау се безбедни, лесни, практични, меки, не се лесни за кинење, избледување или деформирање и ви обезбедуваат долгорочна услуга. Погоден за Возрасни и Деца : дијаметарот е околу 2,56 инчи/ 6,5 см, обемот е околу 41,34 инчи/ 105 см, најголемиот дел од хавајскиот леис доаѓа со соодветна големина, што може да ги задоволи вашите различни потреби за користење и да ви донесе различни декоративни ефекти, погодни и за возрасни и за деца. Направете Силен Хавајски Стил : хавајските украси за забава изгледаат убаво и ентузијастички, идеални за хавајска тематска забава, забава во луау, забава со фенси фустан, забава за косплеј, карневал, церемонија на дипломирање, скара или забава на плажа, роденденска забава, свадба, забава во базен, фестивали и други прилики во затворени простории и на отворено, за да оставите траен впечаток кај гостите. Споделени Како Подароци : украсите за роденденски забави на плажа се возбудливи подароци за деца, студенти, пријатели, семејство, соседи, роднини, соработници, соученици или други, убави За Новогодишна забава, забава за загревање на куќата, роденден и други значајни прилики, за да ги изразите вашите најдобри желби за нив.

Особините