.

Прекрасни Сандали За Доилки Жени Секојдневни Летни Жени Лето Затворени Прсти Тока Клин Сандали Прерамки Слатки Сандали За Одење

Прекрасни Сандали За Доилки Жени Секојдневни Летни Жени Лето Затворени Прсти Тока Клин Сандали Прерамки Слатки Сандали За Одење

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

клин сандали за жени [БРЗА ИСПОРАКА ] ✈Брза Испорака : 7-15 Дена; Забрзана Испорака : 3-7 ден✈. Затворање на бравата. Hot Топла Продажба Дозвола ✿ Денешната Голема Промоција Buy Купи 2 Добие 10% Попуст, Купи 3 Добие 15% Попуст, Купи 4 Добие 20% Попуст, Купи 5 Добие 25% Попуст. ☞€ Големина Забелешка ● нашата големина е помала од вообичаеното, ве молиме нарачајте 1-2 големина нагоре. Ве молиме обрнете внимание да се повикате на табелата со големини што ја даваме за да дознаете која големина најмногу ви одговара. 【€Уникатен Дизајн Q : Секој пар сандали има Свој дизајн и дезен, покажувајќи помодерен и ве прави уникатен. ☞● Прекрасни Подароци Дали сеуште се двоумите да изберете подароци? Чизмите се вашиот најдобар избор. Како подарок, нашите женски сандали се совршени за секоја сезона : пролет, aut и зима во затворени простории. Посоодветен како изненадувачки и идеален подарок за себе/ пријатели/ девојка/ сопруга/ мајка / семејство Во Ноќта На Вештерките/ Денот На Благодарноста/ Божиќ/ Божиќ/ Денот На Вљубените/ Годишнини Од Венчавката итн. ☞+ Совршени прилики : Нашите сандали за жени се погодни за сите сезони и повеќето прилики од секојдневниот живот, како што се зима, fall, лето и пролет, работа на фарма, западно родео, пасишта, свадба, на отворено, шопинг, запознавање, одмор, патување, секојдневен, танц, јавање, каубој и така натаму. 【+ Услуги : Ако имате било какви прашања за време на шопинг, не двоумете се да не контактирате. НИЕ ЌЕ ви одговориме ПОБРЗО во рок од 24 часа. Само Уживајте !. Добредојдовте Во Миумоби!Опис на производот : Нашата Цел : вашето задоволство е нашиот успех, ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!€®За Пратката : Стандардна Испорака 7-20 дена.€®После продажбата : Ако не сте задоволни со предметите, може да побарате размена или враќање на средствата во рок од 30 дена од приемот.

Особините