.

Џевенис оинк баа мо јас сум два балони муо мо јас сум два балони фарма 2 роденден декорација штала 2 роденден декорација света крава јас сум две декорација

Џевенис оинк баа мо јас сум два балони муо мо јас сум два балони фарма 2 роденден декорација штала 2 роденден декорација света крава јас

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Нашата Фарма Декорација за 2-ри Роденден ќе донесе сонливо и убаво украсување на вашата забава Преку едноставно склопување и закачување на фотографијата за да се заврши најубавиот ѕид во позадина. Нашиот Оинк Баа Мо Јас Сум Три Балони ќе донесе неспоредлива радост и најубавите моменти на вашето семејство и пријатели. Совршен подарок за најценетото малечко, почувствувајте го најнезаборавниот роденден и уживајте во овој трогателен момент заедно. Што ќе добиете : 1 x Oink Baa Moo јас сум два Балони, 1 x одење свиња балон, 1 x одење крава балон, 1 x одење овци балон, 1 x крава глава балон, 1 x свиња глава балон.

Особините