.

Тутерс Промоции Бета Риба Сад Стартер Комплет

Тутерс Промоции Бета Риба Сад Стартер Комплет

DEN 316.64

Стока
Достапно е за нарачката

Комплетен комплет за стартување на бета боул 1/2 галон пластичен тапан сад со се што ќе ви треба, покрај рибата. Доаѓа со храна, регенератор за вода, чакал и пластично растение. Совршен комплет за риби за почетници за деца. Половина галон тапан сад доаѓа со чакал, бета риба храна, пластична декоративна фабрика и пакет на хлор неутрализатор. Се што ви треба е да додадете вода и бета риба.

Особините