.

Каминстари астрономски телескоп додаток за складирање торба за носење

Каминстари астрономски телескоп додаток за складирање торба за носење

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Случај со патент со целосен пристап за складирање, организирање и заштита на сите видови додатоци за телескоп Отстранливите разделувачи нудат прилагодлива заштита за сите ваши додатоци. Сервел џебовите ви овозможуваат брзо да најдете мали предмети. Две Достапни големини за сместување на широк спектар на додатоци. Со рачка за лесно носење.

Особините