.

ФАФАН Јасно Стринг За Балони Украси Трем Знак Банери Знаме Ѕид 2 парчиња Американски Патриотски Виси Декорација &засилувач; Виси Замрзнати Венец 4ft

ФАФАН Јасно Стринг За Балони Украси Трем Знак Банери Знаме Ѕид 2 парчиња Американски Патриотски Виси Декорација &засилувач; Виси

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

2 парчиња Банери Голема Големина-Знакот За Закачување Знаме На Америка Е 31 Х 180см. Овој Трем Знак Може Лесно Да Се Закачи На Ѕидот, Вратата За Да Се Создаде Партиски Ден. Квалитетни Материјали-Овие 4 Знаци На Тремот Се Направени ОД 600д Ткаенина Која Е Доволно Силна и Цврста. Целосно Ќе Ја Цените Изработката И Квалитетот На Овие Знаци На Тремот На Американското Знаме. Совршени 4 Знаци За Декорација-Светла Боја со Добра Постојаност на Бојата, Нема Да Исчезнат, Издржливи И Временски Услови , Идеални за Внатрешна/Надворешна Употреба. Кога Го Закачувате Овој Трем Знак На АМЕРИКАНСКОТО Знаме, Ќе Ја Почувствувате Гордоста со Ова Американско Знаме. 2 парчиња Банери. Голема Големина-Знакот За Закачување Знаме На Америка Е 31 Х 180см. Овој Трем Знак Може Лесно Да Се Закачи На Ѕидот, Вратата За Да Се Создаде Партиски Ден. Квалитетни Материјали-Овие 4 Знаци На Тремот Се Направени ОД 600д Ткаенина Која Е Доволно Силна и Цврста. Целосно Ќе Ја Цените Изработката И Квалитетот На Овие Знаци На Тремот На Американското Знаме. Совршени 4 Знаци За Декорација-Светла Боја со Добра Постојаност на Бојата, Нема Да Исчезнат, Издржливи И Временски Услови , Идеални за Внатрешна/Надворешна Употреба. Кога Го Закачувате Овој Трем Знак На АМЕРИКАНСКОТО Знаме, Ќе Ја Почувствувате Гордоста со Ова Американско Знаме. Јасно Стринг За Балони Украси Трем Знак Банери Знаме Ѕид 2 парчиња Американска Патриотска Висечка Декорација И Виси Замрзната Венец 4фтфеатура : Погодна за Надворешна И Внатрешна - Совршена За внатрешна и надворешна патриотска декорација На Денот На Споменот, Денот на Независноста или Денот на Ветераните.

Особините