.

Природно Миење Јони, Ph Балансирано Дневно Женско Перење, Масло Од Чајно Дрво, го поддржува здравјето на вагината 6, Fl Oz, - Мирис На Лаванда

Природно Миење Јони, Ph Балансирано Дневно Женско Перење, Масло Од Чајно Дрво, го поддржува здравјето на вагината 6, Fl Oz, - Мирис

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

ЦЕЛОСНО ПРИРОДНИ ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ : нашето органско женско перење содржи целосно природни состојки кои работат заедно со хемијата на вашето тело, а не против тоа Изберете врвно природно женско перење за да го заштитите вашето тело од штетни токсини и третирајте ги вашите скапоцени делови со најдобрите состојки за нега на кожата. ЧИСТА, МИРНА И ХИДРИРА : природниот мирис на лаванда ги отстранува мирисите. Природни растителни екстракти во интимно миење жените и женското масло помагаат да се поддржи женската нега, да се олесни сувоста и чешањето на вагината, оставајќи ја вашата тајна градина здрава, мазна и хидрирана!. ЈОНИ МАСЛО ЖЕНСКО МАСЛО за ВЛАЖНОСТ : ние користиме масло од роза и уште пет етерични масла за да го направиме нашето масло за подмачкување јони билка. Оваа формула за грижа за сладок мирис, вагина ја осветлува, омекнува и хидрира вашата најчувствителна кожа, оставајќи да блескате одвнатре. Нашата чудотворна формула може дури и да ги намали менструалните грчеви!. Без штетни хемикалии за да ви дадете едноставна, рн-балансирачка формула внесена со екстракти од Невен и лаванда. Јони миење за жени без сулфати или бои.

Особините