.

75-Ти Роденден, 75-Ти Роденденски Украси Жени Мажи, 75-ти Роденденски Подароци За Тато Мама, Големи Роденденски Честитки за 75-Годишниот Сестрински Брат, Уште Во 1948 Годи?

75-Ти Роденден, 75-Ти Роденденски Украси Жени Мажи, 75-ти Роденденски Подароци За Тато Мама, Големи Роденденски Честитки за 75-Годишниот Сестрински

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

●75-ти Роденденски Подароци●незаборавна честитка за 75-ти роденден за вашето семејство или пријател Роденденската честитка е исполнета со неколку интересни приказни за 1948 година, кои можат да ви помогнат да се потсетите на минатото со семејството или пријателот, да подготвите подарок за значењето на комеморацијата за вашиот примател. ●Назад Во 1948 Година Роденденски Картички●совршен 75-ти роденден за мајка или тато, пријател. Може да се користи како битдејска картичка, постер, екран на маса, па дури и фотографија. Кога ги добивате честитките, тие ќе ја почувствуваат љубовта кон вас. ①Информации за производот Нашите 75-ти роденденски честитки се испечатени на премиум картон за рециклирање од 400 ггсм со јасни детали, давајќи чувство на луксуз. И картичката внатрешна остава многу простор за вашите personal благослови. ①Пакетот Вклучува 8 х10 инчи роденденска честитка стара 75 години и совпаѓање на златен плик и проѕирна пластична кеса за да се избегне оштетување на честитката. Оваа специјална роденденска честитка ќе биде разговор на забавата и ќе направи одличен фото реквизит!.

Особините