.

Мгх 143 Кабриолет Пресек Троседот, Модерна Ленена Ткаенина У-Форма Модуларен Кауч 4-Седиште Троседот Пресек Со Реверзибилни Османлиите За Стан Дневна Соба Мебел Сет?

Мгх 143 Кабриолет Пресек Троседот, Модерна Ленена Ткаенина У-Форма Модуларен Кауч 4-Седиште Троседот Пресек Со Реверзибилни Османлиите

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

?●Простран Мебел●100% Полиестерска Ткаенина, Исполнета Со Сунѓер Со Висока Густина, Стабилна Дрвена Рамка Од Еукалиптус, Златни Метални Нозе, Што Ја Прави Оваа Пресечна Софа Убава, Издржлива И Удобна Може Совршено Да Се Совпадне Со Дневна Соба, Стан Или Конференција. Софата Обезбедува Дополнителна Поддршка И Удобност Без Разлика Дали Ги Забавувате Пријателите, Одмарате Или Гледате Телевизија. ?●Модуларен Тросед●Повеќе Од Само Тросед Во Форма На Буквата У, Секое Седиште Е Подвижно И Повторно Усогласено. Секој Модул Може Да Се Премести И Состави За Ваша Погодност И Желба. Дури И Двајца Османлии Можат Да Се Користат Како Мека Маса. Ова Е Шармантна На Модуларниот Пресек Троседот!. ?●Изненадувачки Перници●Купете Го Овој Пресечен Кауч И Ќе Добиете Перници Бесплатно! Полиестерските Перничиња За Полнење Носат Неочекувана Мекост И Удобност За Корисниците. Ткаенина Лен И Отстранливи Перници За Лесна Нега И Чистење Со Влажна Крпа. ?€Лесно Склопување Q Упатство За Употреба И Сите Алатки Се Вклучени За Забава На Лесно Склопување Со Вашиот Партнер. Делумно Склопување Може Да Се Заврши Во Рок Од 20 Минути. Капацитет На Тежина : 1300 Фунти. ?€Димензија Седиште : 126 "L X 20.5 "H; Отоманската : 39. Изработени За Удобна Пратка И 6 Пакети Може Да Пристигнат Одделно Во Рок Од Неколку Дена. Повеќе Избор На Боја, Ве Молиме Пребарувајте Асин : B09 Tfkchmg. Тежина На Предметот : 253,43 Фунти. Потребно Е Собрание : Точно. Вклучени Компоненти : Пресечен Тросед Во Форма На Буквата У. Упатства За Нега : Избришете Со Влажна Крпа. Троседот со ленен Пресек, Кауч За Софа Во Форма На Буквата У, Комплети За Дневна Соба, Беж Оваа софа Во Форма На Буквата У со 4 седишта има стилски модерен изглед, за совршено да одговара на вашиот домашен стил. Тапацирот од полиестерска ткаенина погоден за кожата на рамката од еукалиптус, целосно обложениот потпирач за грб и перничињата за сунѓер создаваат рафинирано, но скромно чувство. Вие и вашето семејство можете да уживате во удобно слободно време на нашите минималистички модуларни пресечни каучи.

Особините