.

Втора Кожна Трепка Сајури боку02 За Свити 003П/Софтбанк СПС3П-АБВХ-199-К036

Втора Кожна Трепка Сајури боку02 За Свити 003П/Софтбанк СПС3П-АБВХ-199-К036

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Производител Број На Модел : SPSS3 P-ABWH-199-K036 Слатки003п / Софтбанк случај со малку хорор допир. Материјал : тело На Куќиштето/обработка НА СТОМАЧНИ мускули : пренос На Филм, опсег на печатење на завршниот слој : Целосно печатење [компатибилни модели] Sweety003 P/Soft Bank exclusive *Спецификациите може да се променат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. Може да има случаи кога бојата на куќиштето може да избледи поради технологијата на производство. Ви благодариме за разбирањето. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката.

Особините