.

Мегатон #6 ВФ; Ентитет стрип

Мегатон 6 ВФ; Ентитет стрип

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

Напишано од Гери Карлсон Илустрирано Од Гери Томас Вашингтон, Ангел Медина, Гордон Персел, Френк Фоско. Точка : Мегатон #6 Издавач : Ентитет Писател : Гери Карлсон Уметник : Гери Томас Вашингтон, Ангел Медина, Гордон Персел, Френк Фоско Приказни : Изгорени Придонеси; Поседување Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Особините