.

Вентворт Калај - Лов На Калај Колба За Бубрези, Колба За Колкови, Колба За Духови, капацитет 6оз, Сцена На Лов

Вентворт Калај - Лов На Калај Колба За Бубрези, Колба За Колкови, Колба За Духови, капацитет 6оз, Сцена На Лов

DEN 784.00

Стока
Достапно е за нарачката

Калај колба во облик на бубрег, колба за колкови, колба за духови, капацитет од 6 метри со ловечка сцена напред и назад Светла полирана завршница и испорачана во капакот и основната кутија - идеална свадба, роденден, годишнина подарок. се вклопува во џеб, идеален за дневно излегување, пешачење, пешачење итн класична форма и уникатна втиснување. рачно изработени Во Шефилд Англија од квалификувани занаетчии од калај. 6оз капацитет калај колба. Обична светла полирана Калај Хантинг Сцена врежана на врвот на предната и задната завртка. Испорачано во торбичка и капак и основна кутија. Висина : 110мм Ширина : 85мм Длабочина : 25мм Рачно изработени Во ВЕЛИКА британија.

Особините