.

Марспарк 60 Парчиња Матрица за Сликање Матрици За Повеќекратна Употреба Ѕидна Матрица САМОДОВЕРБА Шаблон За Занает Боја Матрици за Сликање На Дрвен Ѕид Домашен Дек

Марспарк 60 Парчиња Матрица за Сликање Матрици За Повеќекратна Употреба Ѕидна Матрица САМОДОВЕРБА Шаблон За Занает Боја Матрици

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Што Ќе Добиете : пакетот содржи 60 парчиња матрици за сликање во 60 различни стилови, многу во количина, богати со стил, разни различни форми што одговараат ви даваат неограничени можности да креирате разни уметнички проекти САМ за ваша секојдневна употреба и потреби за замена, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство Сигурен Материјал : овие шаблони за хартија се изработени од материјал ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, силни и сигурни, не се лесни за кршење или деформирање, се перат и еднократно, лесни за чистење, не се лесни за бледнеење или ' рѓа, погодни за ваша долгорочна употреба. Уживајте во Процесот на Сликање : овие занаети со матрици се лесни за употреба, само ги ставате на мазна површина и поправате, потоа сликате или бојадисувате со четка; по употреба, овие матрици може да се мијат со вода со сапуница за лесно отстранување на мастилото, заштедувајќи време и напор.

Особините