.

Рефлектирачки Закрпи За Кучиња-Отстранливи Закрпи , Прицврстување И Прицврстување На Поводник, Пет Опции За Боја, S / M / L

Рефлектирачки Закрпи За Кучиња-Отстранливи Закрпи , Прицврстување И Прицврстување На Поводник, Пет Опции За Боја, S / M / L

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Сребрени рефлектирачки букви на Закрпи Закрпи со подлога за кука, заменливи отстранливи закрпи. Закрпите се направени со висок квалитет за елек, ремен, јака или обвивка за поводник. Кука-Прицврстувач Поддршка. Рефлектирачкиот материјал помага да Бидете вие и вашето куче безбедни ноќе. 5 Варијација На Бојата и Големина На С / М. Сребрени рефлектирачки букви на Закрпи. Закрпи со подлога за кука, заменливи отстранливи закрпи. Закрпите се направени со висок квалитет за елек, ремен, јака или обвивка за поводник. Кука-Прицврстувач Поддршка. Рефлектирачкиот материјал помага да Бидете вие и вашето куче безбедни ноќе. 5 Варијација На Бојата и Големина На С / М. Опис На Производот.

Особините