.

Фернгирл Женски Дводелни Комплети За Дуксери Со Пруги Облека Со Долги Ракави Вратоврска Половината Салон Панталони За Спортски Тренерки

Фернгирл Женски Дводелни Комплети За Дуксери Со Пруги Облека Со Долги Ракави Вратоврска Половината Салон Панталони За Спортски Тренерки

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер, Памук, Спандекс Затворање на врвка. Користете Неутрален Детергент. Материјали : женски 2 парчиња костим за пот комплети салон против облека за вратот изработени од 60% памук+35% полиестер+5% спандекс, мек и удобен за носење, што ви дава прекрасно искуство при носење и чист изглед. Карактеристики : панталони со Висок струк со врвка за влечење и еластичен појас, врв со долги ракави со секси врат v и комплет дуксери и панталони со шарени ракави, комплети за широки тренерки од 2 парчиња. Повод : комплети За Дуксери/комплет за пижами/сет за џогер/комплет за вежбање/облека за одмор/костум за излегување/спортска облека/облека за запознавање/тренерка / комплети за атлетска облека/секојдневно носење е погодно без разлика дали е дома или излегува. Најдобро за пролет, fall и зима. Мода : оваа женска цврста дводелна облека дуксери со долги ракави тренерки е мека и опуштена, со растегливо чувство кое е совршено за сезоната на релаксација! Спарете ги вашите со соодветните плетени џогери за пријатен-шик изглед. Забелешки : Лабав лежерен стил, ве молиме погледнете ја табелата со големини што треба да ја изберете пред да ја купите! Комплетот за џогер за дневна соба за жени 2 парчиња може да се мие рачно или машина,ве молиме користете неутрален детергент и ладна вода, не избелувајте за да избегнете избледување, не пеглајте на висока температура. Полиестер, Памук, Спандекс. Затворање на врвка. Користете Неутрален Детергент. Материјали : женски 2 парчиња костим за пот комплети салон против облека за вратот изработени од 60% памук+35% полиестер+5% спандекс, мек и удобен за носење, што ви дава прекрасно искуство при носење и чист изглед. Карактеристики : панталони со Висок струк со врвка за влечење и еластичен појас, врв со долги ракави со секси врат v и комплет дуксери и панталони со шарени ракави, комплети за широки тренерки од 2 парчиња. Повод : комплети За Дуксери/комплет за пижами/сет за џогер/комплет за вежбање/облека за одмор/костум за излегување/спортска облека/облека за запознавање/тренерка / комплети за атлетска облека/секојдневно носење е погодно без разлика дали е дома или излегува. Најдобро за пролет, fall и зима. Мода : оваа женска цврста дводелна облека дуксери со долги ракави тренерки е мека и опуштена, со растегливо чувство кое е совршено за сезоната на релаксација! Спарете ги вашите со соодветните плетени џогери за пријатен-шик изглед.

Особините