.

Опрема Тац-Порано Бев Снежана, НО Летав - Меј ВЕСТ Цитат-Налепница За Браник Или Магнет За Автомобил - 3 Х 10 - Професионално Изработена Во САД-Винил или Магнетна Налеп?

Опрема Тац-Порано Бев Снежана, НО Летав - Меј ВЕСТ Цитат-Налепница За Браник Или Магнет За Автомобил - 3 Х 10 - Професионално

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

НАЛЕПНИЦА ЗА ВИНИЛ БРАНИК : Професионално печатен материјал со врвен квалитет Произведено во САД. УВ и водоотпорен винил материјал. Нема да исчезнат, пукнатини или кора. Ќе трае со години, но ќе се олупи кога ви треба без да се искине на парчиња. НАЛЕПНИЦА ЗА ВИНИЛ БРАНИК : Професионално печатен материјал со врвен квалитет. Произведено во САД. УВ и водоотпорен винил материјал. Нема да исчезнат, пукнатини или кора. Ќе трае со години, но ќе се олупи кога ви треба без да се искине на парчиња. Ова е професионално печатена, квалитетна налепница за винил браник произведена во Соединетите држави. Оваа налепница ќе трае со години, а не со недели. Се печати на квалитетен винил (не хартија) и мастила со еко-растворувач кои не се трошат со временските услови. Кога е време да го продадете автомобилот, тој лесно ќе се олупи без да остави неред.

Особините