.

Колумбија Спортска Облека Женска Слатка Како Мека Школка Дуксер

Колумбија Спортска Облека Женска Слатка Како Мека Школка Дуксер

DEN 1280.00

Стока
Достапно е за нарачката

Школка : 100% полиестер омни - штит со двојно ткаење Поставата : 96% најлон/4% еластан. Миење Раце Само. Рачни Џебови Со Патент. Водоотпорна Ткаенина. Удобно Истегнување. Артикулирани Лакти. Дракорд Прилагодлив Полите. Заштитени од тушеви и дамки слично со ткаенина отпорна на вода. Чистите линии и елегантната, ласкава силуета ја прават Слатката Како Мека школка совршена придружба на широк спектар на облека и активности. Плус, лесно се пакува без брчки, што го прави одлично парче за скокање на пистата и сопнување на патот. Прицврстената, прилагодлива хауба за бура може да се преврти кога ќе се спуштат темни облаци.

Особините