.

Мултифункционална мумија на мумиј, организатор на торбички со шишиња со шишиња со шишиња за шишиња за мама и тато-табло со поштенско сандаче за таблички Macaws

Мултифункционална мумија на мумиј, организатор на торбички со шишиња со шишиња со шишиња за шишиња за мама и тато-табло со поштенско

DEN 1139.20

Стока
Достапно е за нарачката

♥ Трајлив материјал : Нашиот ранец на лаптопот користи висококвалитетна ткаенина за дишење, која е малку водоотпорна и валкана докажана и лесна за бришење Нема загриженост дека ранецот ќе се извалка кога млекото се истура на неа или ќе го ставите на земја. ♥ Голем капацитет : Еден голем главен оддел, четири мали прегради за складирање внатре, две џебови од шишиња, еден преден џеб за патент. Rucksack со пелена има мулти-џеб дизајн за да одговара на вашите потреби, можете да ги ставите шише со млеко, шише со вода, облека за бебиња, пелена за бебиња, пешкир и други во различни посебни џебови. ♥ Удобно патување : Мултифункционален случајен пакет може да се користи како рак, ранец на колеџ, торба за торби, торба за патувања, деловна торба, исто така, може да се обеси на шетачот за бебиња. Елегантен и погоден за многу прилики, како што се рано образование, шопинг, патување, работа и сл. Покрај тоа, практичниот дизајн го прави овој ранец на пелена совршен за патување со вашето семејство и бебиња, идеален подарок за бебиња на мама и тато.

Особините