.

Allmapsuplier Мода Кремирање Урна Ѓердан, белград Мапа Урн, Белград Кремирање Урн Ѓердан, Белград Накит,Белград Урн, Белград Урн, Белград Урн, србија Мапа Накит Мапа Накит,

Allmapsuplier Мода Кремирање Урна Ѓердан, белград Мапа Урн, Белград Кремирање Урн Ѓердан, Белград Накит,Белград Урн, Белград Урн, Белград Урн,

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик,високо отпорен на 'рѓа, корозија и оцрнување, Цврст И Издржлив,Големина На Информации - Големина На Шише : 5, 3смх1, 5см;големина на сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60см(24")Кабохон Дијаметар : 2,5 см, Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење.Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала,Прекрасен спомен и спомен,Квалитетни Материјали, Погодни за давање подароци. Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндар Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми големина На сплит прстен : 2,5 см(1");Должина На Синџирот : 60 см(24").Кабохон Дијаметар : 2,5 см, Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Рекламите за двојна Употреба Доаѓаат со ѓердан Со Синџир и Приврзок за Клучеви, Користете Како Ѓердан За Приврзоци или Приврзок за Клучеви. Висока полирана Површина, Мазна и Удобна за Носење.Ова може да се користи за накит за кремирање, накит од урна, Урна за Кремирање, ѓердани за пепел, урни за пепел. Анодизирани Алуминиумски Ur Урни За Кремирање со херметички и водоотпорна внатрешна вијала, Прекрасен спомен и спомен, Квалитетни Материјали, Погодни За Давање подароци Прекрасни Споменици И Спомен Накит Овој Приврзок За Цилиндар Може да се Отвори и Држи Мала Количина Сушено Цвеќе, Нечистотија,Специјални Пораки, Коса, Парфем, Креми И Пепел,Одличен Подарок За Семејството и Пријателите Да Ги Негуваат Најблиските.

Особините