.

ПОКЕН Јакни За Мажи Јакни Мажи Рефлектирачки Слоган Графичка Јакна Со Качулка Без Маички Јакни За Мажи

ПОКЕН Јакни За Мажи Јакни Мажи Рефлектирачки Слоган Графичка Јакна Со Качулка Без Маички Јакни За Мажи

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

●По-продажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето. Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за враќање, ќе ви испратиме етикета за враќање, не треба да плаќате за испорака, само прикачете ја етикетата за испраќање, ние ќе го вратиме предметот веднаш по добивањето. Quallity®Мазен,растеглив,брзо сушење и висококвалитетен материјал за ткаенина што дише со одлична занаетчиска работа,ви дава свиленкасто чувство и издржлива самодоверба. Повод : свадба, британија, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. SBust : 40,9 инчи должина : 28,3 инчи Рамо : 17,5 инчи Должина на ракавот : 24,7 инчи smbust : 42,5 инчи должина : 29,1 инчи Рамо : 18,1 инчи Должина на ракавот : 25,2 инчи биста : 44,5 инчи должина : 29,9 инчи Рамо : 18,8 Инчи Должина на ракавот : 25,7 инчи биста : 46,5 инчи должина : 30,7 инчи рамо : 19,5 Инчи должина на ракавот : 26,1 инчи : 48,4 инчи должина : 31,5 инчи рамо : 20,2 инчи должина на ракавот : 26,6 инчи количина : 1 парче боја : блекстил : тип на улична шема : слогантип : други детали : врвка за влечење,џебно деколте : должина на ракавот со качулка : тип на ракав со долги ракави : редовна должина на ракавот : редовна чаршаф : тип на патент : обична ткаенина : не-истегнувач : полиестер состав : 100% упатства за нега на полиестерк : машинско перење или професионално хемиско чистење : не.

Особините