.

Амбесон Скоти Куче Дрвена Куќа За Миленичиња, Смешна Животинска Шема Со Фанки Шкотски Териер Возење Ретро Скутер, Внатрешен &засилувач; Надворешна Пренослива Одгл?

Амбесон Скоти Куче Дрвена Куќа За Миленичиња, Смешна Животинска Шема Со Фанки Шкотски Териер Возење Ретро Скутер, Внатрешен &засилувач;

DEN 1919.84

Стока
Достапно е за нарачката

Мерења-22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Особините