.

зипело 4 Парчиња Комплет За Алатки За Отстранување Радио, Клуч За Алатки За Отстранување На Облоги За Автомобили Со Лесна Рачка За Држење И Вкочането Сечило, Компле?

зипело 4 Парчиња Комплет За Алатки За Отстранување Радио, Клуч За Алатки За Отстранување На Облоги За Автомобили Со Лесна Рачка

DEN 79.84

Стока
Достапно е за нарачката

●Висококвалитетен Материјал Q : овој комплет за алатки за отстранување радио автомобил е изработен од еколошки компјутерски материјал и челик, пластиката за КОМПЈУТЕР е отпорна на абење, без мирис, полирана мазна без да ја повреди дланката Челикот не е лесен за ' рѓа, силен и издржлив, не е лесен за свиткување и кршење, може да ви заштеди време и енергија. ●Широко Универзален● : должината на производот е 3,6 инчи, модел Д1, погоден за отстранување на оригиналниот домаќин на автомобилот. Можете да го користите за инсталирање и отстранување на аудио опрема за автомобили, ленти за украсување, облоги на врати и прозорци, панели или други мали додатоци, погоден е за повеќето возила, како што се пикап, камиони, R, Теренци, седани итн. €Удобно За Употреба Q : оваа алатка е designedономски дизајнирана да спречи болки во прстите од продолжена употреба, лесна и лесна за држење и удобна за држење во рака. Едноставно лизнете ги во тенките слотови на радиото од левата и десната страна на радиото, прицврстете ги и повлечете ги и извадете ги за само неколку секунди без да го оштетите радиото. ●Стандарден И Издржлив Q : овој производ е дизајниран во однос на најчестите стилови на пазарот, нема отстапување во спецификациите. Клучот е издржлив и не е лесен за кршење и паѓање, квалитетот е загарантиран, нема потреба да се грижите дали ќе заглавите во уредот. Силен челик, може да се користи долго време. ●Компактен И Лесен За Носење Q : Основен гаџет за автомобили за инсталирање и отстранување на многу мали додатоци за автомобили. Овој комплет за алатки за отстранување радио автомобили е мал и лесен за носење, слободно чувајте го во вашиот автомобил или ставете го во џеб, обезбедувајќи ви погодно работно искуство. ●Висококвалитетен Материјал Q : овој комплет за алатки за отстранување радио автомобил е изработен од еколошки компјутерски материјал и челик, пластиката за КОМПЈУТЕР е отпорна на абење, без мирис, полирана мазна без да ја повреди дланката. Челикот не е лесен за ' рѓа, силен и издржлив, не е лесен за свиткување и кршење, може да ви заштеди време и енергија. ●Широко Универзален● : должината на производот е 3,6 инчи, модел Д1, погоден за отстранување на оригиналниот домаќин на автомобилот. Можете да го користите за инсталирање и отстранување на аудио опрема за автомобили, ленти за украсување, облоги на врати и прозорци, панели или други мали додатоци, погоден е за повеќето возила, како што се пикап, камиони, R, Теренци, седани итн. €Удобно За Употреба Q : оваа алатка е designedономски дизајнирана да спречи болки во прстите од продолжена употреба, лесна и лесна за држење и удобна за држење во рака.

Особините