.

Индиски Полица 1 Парче Рачно Изработени Антички Златен Месинг Модерна Фарма Повлекува

Индиски Полица 1 Парче Рачно Изработени Антички Златен Месинг Модерна Фарма Повлекува

DEN 1088.00

Стока
Достапно е за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Месинг, Боја : Античко Злато. Висина : 6 См Прибл. Ширина : 15 См Прибл.Должина : 5 См Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. КАРАКТЕРИСТИКИ-Без ' рѓа, Густ и Долготраен Хардвер, Пријателски За Деца-Без Остри Рабови на Аглите. Додатоци : Секоја Рачка Доаѓа Со Целиот Хардвер Како што е Прикажано на Сликата. Материјал : Месинг, Боја : Античко Злато. Висина : 6 См Прибл. Ширина : 15 См Прибл.Должина : 5 См Прибл. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Само Дупчете Дупка Во Вратата и Затегнете Го Хардверот со Клешта. За Месинг Антички Злато Модерни Рачки : Овие рачки се рачно изработени и изработени од искусни Занаетчии Од Индија.

Особините