.

12 Пакет 6Плоча Стои За Прикажување,Држачи За Прикажување На Метални Плочи Може да се Користат За Штандови За Слики,Штандови За Книги За Прикажување,Штандови за Прик

12 Пакет 6Плоча Стои За Прикажување,Држачи За Прикажување На Метални Плочи Може да се Користат За Штандови За Слики,Штандови За Книги

DEN 399.84

Стока
Достапно е за нарачката

?①Издржлив Држач за Рамка за Слика 12 спакувајте 6 "лавици за табла за висина/дијаметар од 7 до 15"и 1,6 длабоки усни или повеќе помали предметиКако што се мобилни телефони,паричници,библии,таблети,списанија,чинии, рецепти и многу повеќе.Овие штафелаи се изработени од цврст дебел материјал од квадратна линија,издржлив,против стареење,нема да се деформира,дизајнирани се и произведени според строгите стандарди за квалитет. ?€Уникатен Дизајн}Сликата стои мала и стабилна, усвојуваме триаголен дизајн, кој не само што е силен, туку е и едноставен и стилски, со мазна метална топка на крајот,не само што неговиот изглед е многу елегантен,туку и го подобрува стилот на уметничко дело,Можете да ги повторите Користете за различни идеи за пригода или декорација. ?●Широка Апликација} штандовите За прикажување Плочи се совршени за поставување плочи,фотографии,рамки за слики,плакети,слики,поставување картички,визит-картички,платна,картички за нарачки,колекционерски предмети и многу други уметнички дела што сакате да ги прикажете. ?●Совршен Држач За Прикажување ● Едноставниот И стилски дизајн ја претвора вашата колекција или совршено парче во модерен Изложбен салон за посета.Можете да ги прикажете овие златни железни штафелаи во спалната соба,дневната соба,канцеларијата,работната соба,кујната,излогот,кафулето,свадбата,просторијата за собирање,трпезаријата или која било тематска забава,што едно парче прекрасно нешто ова. ?●Подигнете ја декорацијата} држачот за прикажување на држачот на плочата може да ја направи вашата неуредна просторија за учење поуредена, минималистички дизајн на железо, класичен сјај црна, убава и елегантна форма,без разлика дали е поставена во дневната соба или кујнската плоча,може да испушта воздух на елеганција,тоа не е само држач за дисплеј,сепак декорација. ?①Издржлив Држач за Рамка за Слика 12 спакувајте 6 "лавици за табла за висина/дијаметар од 7 до 15"и 1,6 длабоки усни или повеќе помали предмети.Како што се мобилни телефони,паричници,библии,таблети,списанија,чинии, рецепти и многу повеќе.Овие штафелаи се изработени од цврст дебел материјал од квадратна линија,издржлив,против стареење,нема да се деформира,дизајнирани се и произведени според строгите стандарди за квалитет. ?€Уникатен Дизајн}Сликата стои мала и стабилна, усвојуваме триаголен дизајн, кој не само што е силен, туку е и едноставен и стилски, со мазна метална топка на крајот,не само што неговиот изглед е многу елегантен,туку и го подобрува стилот на уметничко дело,Можете да ги повторите Користете за различни идеи за пригода или декорација.

Особините