.

РЕЗБА Дизајни Женски Ханалеи Кросовер Врвот

РЕЗБА Дизајни Женски Ханалеи Кросовер Врвот

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

85 Најлон 15 Спандекс Машинско Перење. 7оз 4-насочен Трикот За Истегнување, 85% Најлон / 15% Спандекс. Целосна покриеност, атлетски изглед. Вештачки преден крст за ласкав изглед. Поддржувачки вкрстени задни ремени. Овој костум ги преминува традиционалните граници на оделото. Тоа е женствено, со тесни ремени И длабок преден Дел V. Но исто така е многу практично со широк еластичен околу градите и тенка фитинг природа. Носете го овој костум пливање кругови или играње на плажа ќе бидете среќни што сте го одбрале.

Особините