.

Миер Машки Памучни Шорцеви 7 Инчни Шорцеви За Дрес Со Патент Со Џебови за Вежбање, Теретана, Џогирање, Секојдневен

Миер Машки Памучни Шорцеви 7 Инчни Шорцеви За Дрес Со Патент Со Џебови за Вежбање, Теретана, Џогирање, Секојдневен

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

85% Памук, 15% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Памучни Шорцеви-МИЕР го избра најсвилниот, најсилниот памук таму за да се увери дека овој краток само станува помек бидејќи се спротивставува на пилинг и истенчување во текот на нашето навидум непрекинато носење. 7" Шорцеви Со Шорцеви-Перформанси, дрес со истегнување е доволно мек и пофлексибилен, ткаенина што ја отстранува влагата, дише, удобна и лесна за движење. 7 " Шорцевите За Теретана Со Инсеам се совршени за активно движење со вклопување што не е премногу тесно. Два Џебови Со Патент-Два пространи предни џебови со патент обезбедете ги вашите важни дневни предмети. Еластичниот појас со врвка за потпис обезбедува сигурно вклопување. Редовното вклопување го балансира модерниот стил со отворена мобилност. Атлетското вклопување е изградено за да одговара на половината, колковите и бутот, исечено над коленото со мека ткаенина, дизајнирано за вежбање, џогирање, пешачење, кошарка, фитнес, лежење, патување, секојдневна облека за спиење итн.

Особините