.

ЈАНГБО Тавански Вентилатор Со Светло 54 инчен Тавански Вентилатор, Метален Внатрешен Тавански Вентилатор Модерен Интелигентен Лед Тавански Вентилатор Светло 5 Сеч

ЈАНГБО Тавански Вентилатор Со Светло 54 инчен Тавански Вентилатор, Метален Внатрешен Тавански Вентилатор Модерен Интелигентен Лед Тавански

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Мерења : Висина 48см Х Дијаметар 136см Модерен Вентилатор За Таванот Со 5 Сечила, Сечилото На Вентилаторот За Стомачни Мускули. Висококвалитетниот Мотор Обезбедува Моќно Движење На Воздухот и Тивки Перформанси, Моторот може Да Работи Обратно За Да Помогне Во Работата Во Зима За Да Се Движи Топол Воздух надолу од Таванот. Енергетски Ефикасна Циркулација на Воздухот, Моќно Движење на Воздухот и Тивки Перформанси. Кога Вентилаторите на Таванот и Климатизацијата се Користат во исто време, Циркулацијата на Воздухот во Затворените Простории ги Прави Луѓето Поудобни. Применлив Простор : Дневна Соба/Ресторан / Спална Соба / Студија / Хотел Итн.Информации за производот Име На Производ : 54 инчи Тавански Вентилатор Светлосни Димензии : Висина 48см X Дијаметар 136см боја : Кафеав Материјал : Материјал За Сечилото На Металфан : Апсволтаж : 220 Волттип На Сијалица : Ледфан Сечило : 5број На Светла : 6број На Предмети : 1специфична Употреба Само Во Затворени Просторидали Светилката има Извор на Светлина : Нема Извор на Светлина. Ве молиме Проверете Ја Големината И Бојата Пред Да Купите.

Особините