.

Лимонска Шема Рачно Нацртана Лавра Цитрусна Бобинка За Момчиња Девојчиња Бебиња Деца Гравчиња Плетени Зимски Капи

Лимонска Шема Рачно Нацртана Лавра Цитрусна Бобинка За Момчиња Девојчиња Бебиња Деца Гравчиња Плетени Зимски Капи

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Еластично затворање. Миење Раце Само. Одличен Квалитет - - - - - - - оваа детска шапка е изработена од висококвалитетен памук, мека и удобна.Премиум растегливото плетено овозможува подолго абење. Големини- - - - С : 0-6М; М : 6-12М; Л : 12-24М. Сите Прилики - - - - - - - оваа капа за бебиња совршена за деца кога играат на отворено, одат на училиште, спорт и други активности на отворено во студени денови. Ќе изгледа прекрасно на вашите деца и ќе ги задржи вашите деца толку топло и убаво. Задолжителна галантерија за вашите деца. Одличен Подарок - - - - - - Бебешка капа за момчиња и девојчиња може да биде одличен подарок за Роденден,Божиќ,Денот на Благодарноста,Нова година или други фестивали.Направете вашиот мал ангел да изгледа помодерно и поубаво. Инструкции за перење - - - - - - Рачно перење и машина за перење, предлагаме да се мие на деликатен циклус, Да Се Исуши на тивок оган или да се исуши линијата.

Особините