.

Рачно Нацртана Апстрактна Цветна Смешна Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација На Ѕидови Во Домашна ?

Рачно Нацртана Апстрактна Цветна Смешна Коска Кина Декоративна Плоча Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување За Декорација

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа чинија за декорација на коска во кина е изработена од коска кина,извонредна и убава,силна и издржлива,со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Погодно За Употреба : оваа коска кинески декоративен панел со држач за прикажување може да се постави на тродимензионален начин,може да се стави во порцелански ормар,на полица или странична маса или да се закачи на ѕид,давајќи му многу елегантен и уметнички изглед. Лесно За Расклопување : оваа декоративна плоча прифаќа дизајн на лепило што не се суши,што е многу погодно дури и ако треба да се расклопи во иднина,лепилото што не се суши може да осигури дека ѕидот е без гребење,а инсталацијата е исто така многу едноставна. Прилика : оваа извонредна декоративна кинеска чинија е погодна за украсување или користење дневни соби,простории за учење,канцеларии,ходници, ресторани,влезови,хотели,куќи за одмор итн. Одличен Подарок : оваа кинеска чинија со коски е совршена за годишнини,родендени,денот на вљубените,денот на мајката,денот на таткото,денот на благодарноста и божиќ,кога ќе го отворат својот подарок,ќе бидат воодушевени од исклучителниот квалитет на предметите. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа чинија за декорација на коска во кина е изработена од коска кина,извонредна и убава,силна и издржлива,со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Погодно За Употреба : оваа коска кинески декоративен панел со држач за прикажување може да се постави на тродимензионален начин,може да се стави во порцелански ормар,на полица или странична маса или да се закачи на ѕид,давајќи му многу елегантен и уметнички изглед.

Особините