.

Клето Рејес Ракавици За Обука Со Затворање На Кука И Јамка За Мажи и Жени

Клето Рејес Ракавици За Обука Со Затворање На Кука И Јамка За Мажи и Жени

DEN 3309.28

Стока
Достапно е за нарачката

Во 1970 година, синот На Дон Клето, Алберто Рејес, се приклучи на напорите на неговиот татко со силна претприемачка визија Во 1975 Година Алберто Рејес одлучил ДА го регистрира КЛЕТО РЕЈЕС како бренд име и Ја основал Индустријата Рејес С. Во денешно време, производите На Клето Рејес имаат истакнато место на меѓународниот пазар и се извезуваат на пет различни континенти. Обезбедете му на светот на боксот најдобри боксерски ракавици и додатоци. Бидете најдобриот снабдувач на најквалитетни боксерски ракавици и иновативни додатоци во целиот свет.

Особините