.

Сакате Мал Мек Силиконски Гел За Покривање На Гел За Sony Playstation PS4 PS 4 Контролер Грин

Сакате Мал Мек Силиконски Гел За Покривање На Гел За Sony Playstation PS4 PS 4 Контролер Грин

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте го Вашиот Контролер SONY PS4 безбеден и заштитен со стил со оваа силиконска футрола за кожа Персонализирајте го секој од КОНТРОЛОРОТ PS4 со различни бои за сите членови на семејството. Додадете прскање боја на вашиот КОНТРОЛЕР PS4 и обезбедете моментална заштита од гребнатини, нечистотија и маснотии предизвикани од секојдневна употреба (и злоупотреба). Површината што не се лизга е одлична за обезбедување подобар стисок за подобрување на перформансите на игрите. Произведени со користење на премиум девствен силиконски материјал. Мека Силиконска Гумена Футрола За Покривање Гел ЗА SONY Playstation PS4 PS 4 Контролер Опис : Дизајниран ЗА PS4 dualshock4 Безжичен контролер Заштитете го вашиот контролер Од нечистотија И гребнатини Обезбедува најдобра заштита За вашиот драг контролер мазниот и перен дизајн обезбедува удобност И чистота Уникатниот дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да ја отстранувате кожата против лизгање, за да можете да добиете подобар стисок Лесен За прицврстување И отстранување само додаток; Контролорот Не Е Вклучен Материјал : Големина На Силикон : 167 X 100 X 35 Mm / 6.

Особините