.

Фугинатор Еколошка Четка За Чистење За Инјекциска Смеса: Цврста Најлонска Четка За Чистење Влакна-Када и Чистач За Туширање за Споеви На Подот И Шевовите На Плочки?

Фугинатор Еколошка Четка За Чистење За Инјекциска Смеса: Цврста Најлонска Четка За Чистење Влакна-Када и Чистач За Туширање за Споеви На Подот

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Можете ли да се сетите каква боја имаше инјекциската смеса во подот на вашата плочка кога се вселивте? Ако не, тогаш е време да ја ставите четката за цвест на фугинаторот на работа Оваа четка за инјекциска смеса од Фугенијал помага да се отстрани нечистотијата и површната мувла од еластично фугирање и цемент. Користете ја четката со вашиот чистач за инјекциска смеса по избор за длабоко, долготрајно чистење што ќе го остави вашиот под пенлив. Добрата вест е дека имате чист под, но лошата вест е што сега имате многу валкан чистач.

Особините