.

Беистл Тропска Риба Виси Таванот Декорација Океанот Тема Партија Материјали Под Морето Декор

Беистл Тропска Риба Виси Таванот Декорација Океанот Тема Партија Материјали Под Морето Декор

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

Оваа ставка е голема вредност! Луау партија точка. Висечки украси-Декор На Таванот за празнични прилики. Оваа ставка е голема вредност!. Луау партија точка. Висечки украси-Декор На Таванот за празнични прилики. Beistle 50334 Тропски Риба Таванот Декор. Металните висечки тропски риби се во различни бои и се прикачени на печатена водна крошна. Овој декор на таванот е висок 12 Инчи на 12 стапки широк. Линијата Беистл вклучува над 8.000 артикли-производи за речиси секој настан, прослава или тема што може да се замисли. Од 1900 година нашата мисија остана иста : Создадете производи користејќи ги најдобрите материјали и според највисоките стандарди. Нашите клиенти, производи и вработени не прават тоа што сме. Ние Сме Компанијата Беистл.

Особините