.

Taoyuantao за Iphone 12/12 Pro Случај, [Со Заштитник На Екранот] Злато Искра Сјај Мермер Тенок Јасен Отпорен На Удари Отпорен На Гребење Тврд КОМПЈУТЕР+Мек Tpu Браник Заштитен Кап

Taoyuantao за Iphone 12/12 Pro Случај, [Со Заштитник На Екранот] Злато Искра Сјај Мермер Тенок Јасен Отпорен На Удари Отпорен На Гребење

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Компатибилен со i Phone 12 6Прекрасна мермерна шема, така што секогаш ќе бидете најпривлечни во толпата. дизајн отпорен на удари што дава пристојна заштита за вашиот телефон, заедно со убаво мазно чувство околу рабовите за добар стисок на раката.Напредна технологија за печатење и техника ИМД за долготрајна и отпорна на гребење.Овој цврст случај не зема лесно отпечатоци од прсти, давајќи ви уредно држење за рака.Компатибилен За Безжично Полнење : Тенки и лесни материјали овозможуваат куќиштето целосно да поддржува жично/безжично полнење без да влијае на брзината на полнење. ●Компатибилност● : Само компатибилен со i Phone 12 6,1 инчи и работи совршено со оригиналниот заштитник на екранот на вашиот телефон,Поддржува безжично полнење. ●Заштита отпорна На удари] : оваа блескава кристална кутија е изработена од премиум тпу и компјутерски материјал, светките никогаш нема да се лупат и да останат блинг.Флексибилниот ТПУ отпорен на удари обезбедува мазна текстура на кожата и заштита отпорна на гребење. Тоа може ефикасно да го заштити вашиот нов телефон од капки, влијанија. ●Заштита на камерата и Екранот : подигнатите усни 1,5 мм обезбедуваат дополнителна заштита, ефикасно ги спречуваат камерата и екранот од удар на кршење и гребење на површината.Покрај тоа, овој случај i Phone 12/i Phone 12 Pro доаѓа со висококвалитетно премиум калено стакло со дебелина од 0,33 mm.Екстремно висока цврстина и заоблен раб : се спротивставува на ГРЕБНАТИНИ до 9 ЧАСА со прашина, без отпечатоци,супер лесна инсталација со едно притискање, карактеристики без меурчиња. ●Дизајн На Мермерна Шема● : елегантната и модерна мермерна шема е усвоена.тоа е добро направено со јасни тактилни повратни информации.Обработен со уникатна техника на печатење, овој случај е трајно отпорен на отпечатоци и отпорен на гребење. нема да исчезне со текот на времето. €Џеб Пријателски Q : тоа е тенок и лесен тежина без додавање на најголемиот дел на вашиот телефон. лесен за носење во џеб. Нема напор да го однесете никаде со одличен стисок. Секогаш е чисто и убаво во социјални ситуации.Совршени подароци За Божиќ, роденден и други фестивали. ●Компатибилност● : Само компатибилен со i Phone 12 6,1 инчи и работи совршено со оригиналниот заштитник на екранот на вашиот телефон,Поддржува безжично полнење.

Особините