.

ЧИТАЧ НА QR NFC И Читач На Картички За Контрола На Пристап До Вратата Со Сини Заби -

ЧИТАЧ НА QR NFC И Читач На Картички За Контрола На Пристап До Вратата Со Сини Заби -

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Дн : bluetooth Сертификација : НИКОЈ. Име на производот : QR Читач и QR контролер За Пристап. Опис На производот Функцијата Wechat APPLET QR, само треба да го отворите МОБИЛНИОТ телефон NFC, блиску до функцијата device QR код, отворете Го We Chat applet QR Отворен, QR кодот ќе се појави функцијата qr, вклучете Го Bluetooth на мобилниот телефон и Bluetooth во wechat applet, протресете го телефонот за да ја отклучите функцијата за лозинка, отворете го аплетот за да ја добиете лозинката, само внесете it IC картичка, можете да ја повлечете картичката откако ќе ја користите овластената Спецификации на картички : симбологии qr CODEACCURANCY ® 5millead растојание3~10cm (0 ~ 3 Cm ЗА Слепата област)ЧИТАЈ АГОЛ360°опсег на читање на леќи80°Работен Напон 5~12vinterfacettl, Rs485, weigand 26/34 излезен брз од 0,5 smax капацитет 20000unlock сигналоне сет на нормално отворен Контакти И Еден Сет На нормално затворени контакти читање на картички типемиф1 (иц картичка), пратеник нфц,фм1208пакување И Испоракафакитем специфики : потекло : континентална кина сертификација : ненаместо на потекло : Кинески Производ Име : qr Читач И qr контролер за пристап интерфејс : ttl,rs485,weigand26/34 излезен капацитет : 20000 напон на напојување : dc 5~12cread растојание : 3~10cmread брзина : + 0.

Особините