.

Заштедете време И Пари, Кога ќе добиете Батерија И Полнач Заедно.

Заштедете време И Пари, Кога ќе добиете Батерија И Полнач Заедно.

DEN 2543.36

Стока
Достапно е за нарачката

[Роден за Замена, Но Повеќе од Замена] : Пакетот вклучува 8 парчиња 60 ах замена на батеријата, оваа замена батерии 18v За Макита има посилна моќност и подолго време на работа за да ја подобри вашата работна ефикасност. Не треба често да се полни, со што ќе се продолжи животниот век на батеријата. Ние ја тестираме секоја батерија со алатка 18 V пред да ја испратиме до вашата рака, батеријата од 2 парчиња ќе ги натера вашите алатки да работат континуирано. [Роден за Замена, Но Повеќе од Замена] : Пакетот вклучува 8 парчиња 6.0 ах замена на батеријата, оваа замена батерии 18v За Макита има посилна моќност и подолго време на работа за да ја подобри вашата работна ефикасност. Не треба често да се полни, со што ќе се продолжи животниот век на батеријата. Ние ја тестираме секоја батерија со алатка 18 V пред да ја испратиме до вашата рака, батеријата од 2 парчиња ќе ги натера вашите алатки да работат континуирано.

Особините