.

6 компјутер мешаат многу египетски шишиња со парфеми за стакло

6 компјутер мешаат многу египетски шишиња со парфеми за стакло

DEN 415.84

Стока
Достапно е за нарачката

Измешајте многу различни големини и модели на египетски шишиња со парфеми Вкупен број од 6 шишиња со парфеми. Случајна мешавина на бои и дизајни. Забелешка Бидејќи рачно изработено нема да дојде како точна копија на фотографијата погоре. Колекција од 6 уста разнесени египетски парфеми шишиња различни големини сет вклучува 1 шишиња 6,4 инчи (16 см) 1 шишиња со повеќе бои 6,4 инчи (16 см) 1 златни позлатени шишиња 6,4 инчи (16 см) 2 шишиња 4,5 инчи (12 см) 1 шишиња 3.2 инчи (8 см) Уста разнесени египетски шишиња со парфеми е античка уметност. Овие шишиња се толку мали и мали што ќе ја цените работата на занаетчијата зад ова уметничко дело. Идеално да се даваат како подароци и свадбена корист.

Особините