.

Работно Капаче Со Копчиња Пот Лента Вратоврска Назад Буфант Капи, Хидрогени Птица Пролет Пеперутка Цветни

Работно Капаче Со Копчиња Пот Лента Вратоврска Назад Буфант Капи, Хидрогени Птица Пролет Пеперутка Цветни

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

полиестерот Спречува Прашина и Мирис Да Останат На Косата, Го Намалува Бројот на Миење На Косата; Ветроупорен, Одржувајте Топло Во Зима, Апсорбирајте Пот, Одржувајте Ја Главата Сува Во Лето, Работна Капа Погодна За Секоја Сезона, Во Секое време За Носење полиестерот Спречува Прашина и Мирис Да Останат На Косата, Го Намалува Бројот на Миење На Косата; Ветроупорен, Одржувајте Топло Во Зима, Апсорбирајте Пот, Одржувајте Ја Главата Сува Во Лето, Работна Капа Погодна За Секоја Сезона, Во Секое време За Носење. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате било какви прашања или предлози, добредојдовте да ни испратите порака.

Особините