.

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973245733 Одделение 5 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/4-20 х 3-Инчи

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973245733 Одделение 5 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/4-20 х 3-Инчи

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Дијаметар : 1/4 инчи Должина : 3 инчи. Материјал : челик. Стил на глава : хексадецимален (клуч 7/16"). Дијаметар : 1/4". Должина : 3 инчи. Материјал : Челик. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Дијаметар : 1/4 инчи. Должина : 3 инчи. Материјал : челик. Стил на глава : хексадецимален (клуч 7/16"). Дијаметар : 1/4". Должина : 3 инчи. Материјал : Челик. Стил На Глава : Хексадецимален (7/16 Клуч). Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобили, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценциран градител или овластен градежен или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Особините