.

Телефон Случај Тони Додатоци Тони Тпу Хеликоптер Заштита Вано Покритие Воин Отпорен На Удари Компатибилен со iPhone 14 Pro Max 13 12 11 Xs Xr 8 7 6 6s Мини Плус Галакси Забелешка S9 S

Телефон Случај Тони Додатоци Тони Тпу Хеликоптер Заштита Вано Покритие Воин Отпорен На Удари Компатибилен со iPhone 14 Pro Max 13 12 11

DEN 143.20

Стока
Достапно е за нарачката

Опсег на модели на телефони : оваа футрола за телефон е достапна за голем број модели на телефони, што ви овозможува да изберете совршено вклопување за вашиот телефон Проверете внимателно проверете го моделот на телефонот пред да додадете ставка во вашата кошничка за да избегнете забуна при купување. Уникатен печатен дизајн : куќиштето има живописен и привлечен печатен дизајн, што го прави вашиот телефон да се издвојува од толпата. Тенок и лесен : куќиштето е тенок и лесен, што го олеснува носењето без додавање дополнителен дел на вашиот телефон. Прецизни исечоци : куќиштето има прецизни исечоци за сите копчиња, порти и звучници, што ви овозможува да го користите телефонот без никакви пречки. Издржлива заштита : куќиштето е изработено од висококвалитетни материјали, обезбедувајќи издржлива заштита на вашиот телефон од гребнатини, испакнатини и капки. Опсег на модели на телефони : оваа футрола за телефон е достапна за голем број модели на телефони, што ви овозможува да изберете совршено вклопување за вашиот телефон. Проверете внимателно проверете го моделот на телефонот пред да додадете ставка во вашата кошничка за да избегнете забуна при купување. Уникатен печатен дизајн : куќиштето има живописен и привлечен печатен дизајн, што го прави вашиот телефон да се издвојува од толпата.

Особините