.

Дсј Модерна Едноставност Дрвен Вентилатор Вентилатор Светло Лед Трихроматско Затемнување Вентилатор Лустер Нордиска Спална Соба Далечински Управувач Тавански В

Дсј Модерна Едноставност Дрвен Вентилатор Вентилатор Светло Лед Трихроматско Затемнување Вентилатор Лустер Нордиска Спална Соба Далечински Управувач

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Ова Светло На Вентилаторот на Таванот Е Изработено од Железо + Акрилна Абажур + Дрвено Сечило На Вентилаторот; Користи Нов Вграден Извор на Светлина На Лед Чип, Висока Осветленост, Заштеда на Енергија и Заштита на Животната средина, Со Просечен Работен Век од 50 Модерни Тавански Вентилатори Осветлување Широко Се Користи Во Вили, Спални, Дневни Соби, Трпезарии, Коридори, Кујни, Хотели, Канцеларии, Библиотеки, Кафулиња. Тивок И Мек Ветер, Ве Придружува Да Спиете Мирно : Намалувањето На Басот Е Тивко и Удобно, Меко како Шепот, Ниска Операција На Децибели, не Влијае на Животот и Одморот. Интелигентен Далечински Управувач : Прилагодете Го Времето На Воздухот, заспијте Со Мир На Умот, Задоволете Ги Различните Потреби за Осветлување Од Секојдневниот Живот и Префрлете се помеѓу Контролата на Ѕидот и Далечинскиот Управувач со Еден Клуч. Ве молиме Бидете Сигурни Да Купите! Овој Производ Помина Ул/Се Сертификација. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Слободно Контактирајте не. Ќе Ви Се вратиме Во Рок Од 12 Часа. Ова Светло На Вентилаторот на Таванот Е Изработено од Железо + Акрилна Абажур + Дрвено Сечило На Вентилаторот; Користи Нов Вграден Извор на Светлина На Лед Чип, Висока Осветленост, Заштеда на Енергија и Заштита на Животната средина, Со Просечен Работен Век од 50. Модерни Тавански Вентилатори Осветлување Широко Се Користи Во Вили, Спални, Дневни Соби, Трпезарии, Коридори, Кујни, Хотели, Канцеларии, Библиотеки, Кафулиња. Тивок И Мек Ветер, Ве Придружува Да Спиете Мирно : Намалувањето На Басот Е Тивко и Удобно, Меко како Шепот, Ниска Операција На Децибели, не Влијае на Животот и Одморот.

Особините