.

BHVXW LED Видео Светло 30*60CM Флексибилен Панел Светло 3200K/5500k Студио Фотографија Осветлување со 2.4 G Далечински Управувач

BHVXW LED Видео Светло 30*60CM Флексибилен Панел Светло 3200K/5500k Студио Фотографија Осветлување со 2.4 G Далечински Управувач

DEN 432.00

Стока
Достапно е за нарачката

384 ПРЕДВОДЕНИ монистра, 85w висока моќност, Макс8000 лумени, CRI90+, 3200k~5500k температура на бојата. Поддржете далечински управувач 2.4 G, лесен за контрола на осветленоста или температурата на бојата од далечина, може да ги контролира СВЕТЛАТА FL-3060 A во 4 групи. Тркалачко светло, сменете го аголот на светлината кога сакате. 1/4 " дупка за завртки на држачот ви овозможува да ја закачите на лесен држач.(Светлината не е вклучена. Доаѓа со рачка, лесна за држење и употреба. Лесно да ја смените светлината на ткаенината во ЛЕР панел со загради. Карактеристики : 384 LED монистра, 85w висока моќност, Макс.8000 лумени, CRI90+, 3200k~5500k температура на бојата.Поддржете далечински управувач 2.4 G, лесен за контрола на осветленоста или температурата на бојата од далечина, може да ги контролира СВЕТЛАТА FL-3060 A во 4 групи.Тркалачко светло, сменете го аголот на светлината кога сакате.1/4 " дупка за завртки на држачот ви овозможува да ја закачите на лесен држач.

Особините