.

5 парчиња/ 1 Пакет 6098d3 Лифт Граница Прекинувач

5 парчиња/ 1 Пакет 6098d3 Лифт Граница Прекинувач

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Лифт Граница Прекинувач 2-4 работни дена во сад. Лифт Граница Прекинувач. 2-4 работни дена во сад. Не се вклучени увозни давачки, даноци и други царински давачки. Купувачот ја сноси целата одговорност за сите дополнителни трошоци направени (доколку ги има), Ако купувачот одбил да прифати само затоа што данокот и должноста, ние нема да платиме загуба, се надевам дека ќе не разберете. Ние не сме одговорни за одложувања предизвикани од вашите локални обичаи, но исто така ќе се потрудиме да ви помогнеме со царинење. Се надевам дека не ги користите овие причини за барање наплата, Благодарам.

Особините